Ogłoszenie

Fantasy pbf to forum, którego akcja nie dzieje się w żadnym świecie znanym z Mang czy Anime, a nawet podobnym! Co za tym idzie jest wyjątkowe, więc jeśli czegoś takiego szukasz, właśnie znalazłeś. Historia świata zamieszczonego na tym forum opowiada o wojnie pomiędzy 5 nacjami. Wody, ognia, powietrza, błyskawicy i ziemi. Nie zrażaj się od razu po przeczytaniu tej informacji. To nie jest świat znany z Awatar- legenda Anga. Zaczerpnąłem z niego tylko te żywioły, ponieważ były one podstawą pomysłu! A teraz kontynuujmy. Wojna pomiędzy tymi nacjami jest wyczerpująca i długa. Armie nie mają już funduszy na pobór i szkolenie kolejnych żołnierzy. Niespodziewanie jednak buntownicy spośród wszystkich nacji zjednoczyli się, i stworzyli własny żywioł- błyskawicę. Rebeliantów było bardzo dużo. Szybko rozgromiły wszystkie armie, a niedobitków wzięli do niewoli. Pośród nich był jednak pewien mężczyzna. Po 10 latach niewoli udało mu się uciec z niewoli. Był bardzo potężnym wojownikiem, przez co kraj błyskawicy nie był dla niego wielkim przeciwnikiem. Po kilku latach żmudnej wędrówki udało mu się dotrzeć do jednego z krajów- kraju ziemi. Zaczął tam tworzyć armie z innych jemu podobnych. Tak oto powstała kolejna rebelia. I ty będziesz jej częścią.

#1 2010-11-21 17:02:05

Lorgen

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 9

Opis

Stolica kraju ognia. Najbardziej "żywe" miasto w tym kraju. W samym środku miasta znajduje się pałac Cesarski. Nie jest znany materiał z którego jest wykonany. Wiadomo tylko, że to kombinacja Iridium z jakimś innym surowcem. Pałac ten jest najbardziej chroniony spośród wszystkich narodów. W całym pałacu jest ponad 3000 strażników. Podobno w lochach pałacu znajduje się legowisko potężnego Smoka- Sapphirona. Legenda głosi, że kiedyś był on jednym z 6 bogów, jednak zdradził innych i został wygnany na ziemię pod postacią Smoka. Cała reszta pałacu nie jest znana nikomu. Nawet służba Cesarza ma wyznaczone ścieżki, po których może się poruszać. Pałac Cesarski stanowi więc wielką tajemnicę. W przeciwieństwie do choćby do Miasta Vendrad, Lendrox ma tylko jedną dzielnicę- Cesarską. Jak każda dzielnica Cesarska, ta też jest bardzo bogata. Domy są w większości budowane z Pendium, jednak domy tych bardziej bogatych z  Iridium.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
triki w top eleven na tokeny spis lotów z elit margonem zaklecia smierci 3-latei chce byc dzidziusien gangster szarak zdjęcia